Virály

15. dubna 2019 16:13

redakce Prima Lajk

VIDEO: Malý kluk objevil elektrický strojek a oholil sobě a své sestře hlavu. Reakce jejich mamky je dokonalá

Každá holka si většinou přeje mít staršího brášku. Většinou na vás dává pozor a stará se o vás, a to je k nezaplacení. Vyrůstat společně s dvěma bratry, ale občas dokáže být také pěkná zkouška trpělivosti. A to jak pro holčičku, tak i pro maminku.

Vezměme si například Teddyho. Své mamince vzal elektrické holítko a poté, co trochu opravil účes sám sobě, se vrhnul na svou mladší sestřičku Eloise. U sebe se zaměřil na předek, kde si udělal takový no, řekněme, svěží letní sestřih. Eloise takové štěstí neměla. U ní se totiž malý barber zaměřil na vlasy zezadu a své sestře vyholil celý prostředek vlasů, který jí zbyl mezi dvěma culíčky. Jeho řádění se nevyhnul ani nejmladší ze třech sourozenců Freddy. Když své děti poprvé uviděla maminka Stephie Leigh, která pracuje jako zdravotní sestřička, byla naprosto zděšená a nemohla zastavit slzy. Po nějaké době se však snažila zaměřit na tu pozitivní stránku věci a své děti uklidňovala tím nejlepším způsobem.

„Líbí se ti tvůj nový účes?“ Zeptala se Stephie své dcerky. „Ne,“ odpověděla smutně Eloise.

Potom se jí ptá, proč tedy nechala svého bratra, aby jí ostříhal vlasy. Do toho se vloží Teddy a diplomaticky své matce vysvětluje situaci: „Říkala, že se jí to moc líbí. Tak jsem jí to udělal taky a chtěli jsme se ti ukázat. Jak vypadají moje vlasy? Teda chci říct, jak vypadám bez vlasů?“

Malá Eloise se své matky ptá, zda by jí nemohla dát vlasy nazpátek. Stephie se jí snaží ukonejšit tím, že je vše v pořádku, že jí zase brzy dorostou. Ale Eloise se nenechá jen ták odbýt. „Vypadám jako kluk,“ říká. „Ne, nevypadáš jako kluk. Jsi krásná holčička. Na vlasech nezáleží,“ konejší jí sympatická maminka. Její bratr pak pomocně dodává, že v obličeji pořád vypadá jako holka. Tohle vtipné video malých kadeřníků nahrál na Twitter Stephiin bratr. Vy se na něj teď můžete podívat zde.

Sdílejte článek
Štítky děti video sourozenci zábava

Přečtěte si také