Virály

23. srpna 2022 12:34

redakce Prima Lajk

VIDEO: Maminka si vytetovala logo supermarketu na zadek. Využívá ho při seznamování na Tinderu

Žena si nechala na zadek vytetovat logo supermarketu, ve kterém pracovala.

Lidé v dnešní době dělají různé bláznivé věci a jednou z takových je například nechat si vytetovat logo známého obchodního řetězce. Jodie Waddell pracovala v oddělení s pizzou v supermarketu ASDA. Svou práci měla natolik ráda, že se rozhodla nechat si vytetovat vzpomínku na ni přímo na své tělo.

Dvaatřicetiletá maminka řekla deníku The Sun, že doufá, že jí to pomůže v navazování vztahů na seznamkách. Myslí si, že to funguje jako jakési prolomení ledů na začátku konverzace. „Nedokážu popsat, jak moc jsem byla nadšená, když jsem zjistila, že se vrací klasická reklama na ASDU. Jako dítě jsem ji ráda sledovala a práci v obchodě jsem milovala. Byl to pro mě moc hezký čas. Už tam sice nepracuji, ale když jsem dostala slevu (na dani), rozhodla jsem se, že do toho půjdu a nechám si tetování jako poctu,“ vysvětlila maminka. „Jsem typ člověka, který je rád spontánní,“ dodala Jodie.

Podle ní je její tetování na Tinderu hit. „Každá zpráva, která mi přijde, se týká tetování. Lidé chtějí vědět, jestli je skutečné a proč jsem si ho nechala udělat. Doufám, že to bude začátek nějaké skutečné konverzace a prolomí to ledy,“ nechala se slyšet žena v naději, že tam narazí na svou spřízněnou duši. No, přejeme hodně štěstí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také