VIDEO: Manžel připravoval svojí ženě kávu, po které jí bylo špatně. Neuvěříte, co příšerného jí tam dával

Naprosto odporné, jedině tak se dá označit čin tohoto muže. Ještě než se stačil rozvést se svojí ženou, pokoušel se jí otrávit.

Říkává se, že láska a nenávist je jako dvě strany téže mince. Ale tohle už je trochu moc. Muž Brian Kozlowski, se kterým se jeho žena Therese zrovna rozváděla, udělal příšernou věc. Pokaždé když měla žena chuť na kávu, Brian jí nápoj tak trochu „vylepšil“ tím, že do něj přidal jed. Therese byla překvapená, netušila, proč je jí po kávě najednou tak špatně. Měla určité pochybnosti, tak nainstalovala do kuchyně skrytou kameru.

Ukázalo se, že jí manžel do kávy přidává antihistaminika! A Therese může být jedině ráda, že vyvázla jen s bolestmi břicha, a ne s vážnější otravou, nebo smrtí! Jed jí začal dávat do kávy v roce 2018, když čekali na dokončení rozvodu. Ženě bylo špatně a cítila se unavená, měla rozmazané vidění, a to všechno po kontaminované kávě. Navíc znenadání usínala. Žena je přesvědčená o tom, že se jí bývalý manžel snažil zabít.

Co je na tom asi úplně nejhorší je to, že muž měl vynikajícího právníka. Soud odsoudil traviče jen na 60 dní vězení, které si navíc ještě „odsedí“ o víkendech. Výsledek soudního řízení je samozřejmě nespravedlivý a vypadá to spíš, že soudci víc záleží na svobodě traviče, než na opravdu spravedlivém trestu. Žena přitom mohla usnout za volantem, nebo mít vážnější zdravotní problémy…

Sdílejte článek

Přečtěte si také