návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

VIDEO: Manžel vytvořil zdravotní sestře bunkr na odpočinek po stresující práci. Tohle by si zasloužil každý lékař

Takovou péči by potřeboval úplně každý zdravotník, který denně bojuje v první linii proti koronaviru.
Vydáno: 03.04.2020
Manžel doma udělal bunkr své ženě, která je zdravotní sestra
Autor: Reddit/Possible-Bullfrog Manžel doma udělal bunkr své ženě, která je zdravotní sestra

V dnešní náročné době, kdy všichni většinu času trávíme doma, je extrémně důležité mít vedle sebe milující polovičku, která vás bude podporovat v těch lepších, ale hlavně v těch horších chvílích. Když navíc pracujete ve zdravotnictví a bojujete v první linii, útěcha domova je o to cennější.

To moc dobře ví i uživatel sociální sítě Reddit s přezdívkou Possible-Bullfrog, který se rozhodl překvapit svou ženu a postavit jí doma improvizovaný bunkr, ve kterém se může schovat a odpočinout si od každodenního stresu. K jeho výrobě mu stačilo pár plachet, věšák, žebřík a gauč. Uvnitř je samozřejmě matrace a z ní výhled na televizi. K tomu všemu přidal vánoční světla, aby všechno vypadalo veseleji. Nezapomněl ani na věci okolo jako objednávku oblíbeného jídla, víno a jako třešnička na dortu je jejich pes.

Pokud vás tento nápad nadchl, nechte se inspirovat následujícím videem z přípravy celého překvapení, v němž zachytil i nezapomenutelnou reakci své manželky.

 

 

Děda s vnučkou svádějí taneční souboj přes ulici

VIDEO: Dědeček s vnučkou svádějí taneční souboj na ulici. Jejich šíleným kreacím se nedokážete přestat smát

Článek je zařazen v: bunkr , překvapení , zdravotní sestra , stres , odpočinek , PANDEMIE

reklama