VIDEO: Manžel vytvořil zdravotní sestře bunkr na odpočinek po stresující práci. Tohle by si zasloužil každý lékař

Takovou péči by potřeboval úplně každý zdravotník, který denně bojuje v první linii proti koronaviru.

V dnešní náročné době, kdy všichni většinu času trávíme doma, je extrémně důležité mít vedle sebe milující polovičku, která vás bude podporovat v těch lepších, ale hlavně v těch horších chvílích. Když navíc pracujete ve zdravotnictví a bojujete v první linii, útěcha domova je o to cennější.

To moc dobře ví i uživatel sociální sítě Reddit s přezdívkou Possible-Bullfrog, který se rozhodl překvapit svou ženu a postavit jí doma improvizovaný bunkr, ve kterém se může schovat a odpočinout si od každodenního stresu. K jeho výrobě mu stačilo pár plachet, věšák, žebřík a gauč. Uvnitř je samozřejmě matrace a z ní výhled na televizi. K tomu všemu přidal vánoční světla, aby všechno vypadalo veseleji. Nezapomněl ani na věci okolo jako objednávku oblíbeného jídla, víno a jako třešnička na dortu je jejich pes.

Pokud vás tento nápad nadchl, nechte se inspirovat následujícím videem z přípravy celého překvapení, v němž zachytil i nezapomenutelnou reakci své manželky.

My wife is a doctor. As you can imagine, her stress/anxiety level rn is HIGH. I try to do little things around the house to take her mind off of reality. This was her surprise... from r/aww


Přečtěte si také