Virály

17. dubna 2018 09:47

redakce Prima Lajk

VIDEO: Matka dala autistickému synovi do batohu nahrávací zařízení. Když si záznam ze školy přehrála, zlomilo jí to srdce

Horor pro každého rodiče.

Dvě učitelky ze soukromé školy zaměřené na děti se speciálními potřebami dostaly padáka poté, co se jedné matce podařilo tajně pořídit zvukový záznam toho, jak jednaly s jejím synem.

12letý Camden Davis se podle všeho v poslední době vracel ze školy vystresovaný, v noci se počůrával a díky svému stavu nebyl schopný matce přesně popsat, co se děje. Milissa Davis ale nehodlala zůstat nečinná, a tak synovi do batohu tajně vložila nahrávací zařízení. Když si ho později doma přehrála, nemohla tomu uvěřit.

Dvě učitelky ve škole patrně Camdena ponižovaly do takové míry, že pro něj bylo psychicky nemožné se jakkoli dále vzdělávat. Místo vyhlášené péče škola selhala v tom nejzákladnějším a díky sociálním sítím se Milisse povedlo donutit zodpovědné osoby, aby vyvodily důsledky. Obě učitelky přišly o práci. Mladý Camden nakonec stejně změnil školu a podle všeho je na tom už dnes mnohem lépe. I přesto se jeho matka obává, že by ho tato zkušenost mohla do budoucna negativně ovlivnit. Záznam z nahrávacího zařízení si můžete přehrát zde:

Sdílejte článek

Přečtěte si také