Virály

7. března 2023 11:50

redakce Prima Lajk

VIDEO: 23letá matka s pubertální dcerou popsala jejich vztah. Jak to u nich doma funguje?

Mladá matka šokovala internet. Ve 23 letech vychovává 13letou dceru. Jak se to stalo?

V Česku je sex legální od 15 let. V USA je to v některých státech už od 14, někde to ale může být až od 18. Lidský rozum přesto tak nějak praví, že lidé by obecně neměli mít děti dřív, než jsou sami dospělí. Následující příběh 23leté matky s 13letou dcerou tak na první pohled leckoho šokuje. Nicméně jak nyní samotná mladá matka Tasia Taylor prozradila, ty rodinné vazby u nich doma jsou přece jen o něco složitější.

Tasia a Drew (25), jež se oba živí jako učitelé, si totiž své děti nepořídili přirozenou cestou, ale adopcí. Stali se tak hrdými rodiči nejprve 13leté Rory a později taky 15leté Tamiray, přičemž jejich hlavním důvodem bylo nejen dát opuštěným dětem domov, lásku a taky nějaké hodnoty, ale rovněž mysleli i na svou na budoucnost, a to konkrétně, že už za pár let budou mít zase prázdný dům a klid. Navíc původně oba rodiče začínali jen jako pomocníci v dětském domově, a s nápadem na adopci za nimi loni přišla samotná 13letá Rory. Vše tak pocházelo primárně z její hlavy.

Tasia zároveň potvrdila, že občas se na ně lidi venku divně tváří nebo je neberou v rodičovských záležitostech tak vážně, v rámci rodiny jsou ale všichni čtyři moc šťastní a spokojení. A byť je pravda, že za pár let jejich děti vyrazí do světa, Tasia i Drew jsou otevřeni možnosti, že by v budoucnu možná klidně adoptovali znova.

Sdílejte článek

Přečtěte si také