VIDEO: Matka sdílela děsivé záběry své dcery, kterou někdo zdrogoval

Tohle je odstrašující příklad pro všechny…

Celý případ se odehrál v Anglii. Osmnáctiletá Millie Taplin si šla se svými přáteli užít poprvé jako plnoletá noc do klubu Moo Moo. Příjemné chvilky se však brzo změnily v noční můru. „Dala jsem si pár doušků z mojí skleničky, nepila jsem moc, protože to bylo hrozně silné a já nemám ráda silné pití,“ řekla dívka místním médiím.

Zanedlouho už se dívka cítila velmi špatně, naštěstí zasáhli její přátelé, a tak byla dívka včas převezena do nemocnice. Na následujícím videu vidíte záběry z nemocničního lůžka, na kterém se kroutí dívka s vytřeštěnýma očima. Nahrávku na internetu sdílela matka dívky s varováním pro ostatní. „Byl to ten nejhorší pohled na mou dceru, jaký jsem kdy v životě viděla. Nechceme, aby si tím musel projít někdo další,“ okomentovala nahrávku. „Je škoda, že po tomhle už si cestu na party budu dvakrát tolik rozmýšlet, což je škoda, protože nikdo by se takhle cítit neměl,“ dodala dívka na závěr.

Na závěr přinášíme varování pro všechny: Nikdy nenechávejte svůj drink bez dozoru a neberte si pití od cizích lidí, pokud přímo nevidíte, jak ho na baru před vámi někdo připravuje.

Sdílejte článek

Přečtěte si také