Virály

20. dubna 2020 15:01

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Matka si zlomila oba kotníky, když se snažila splnit taneční výzvu na TikToku! Co děsivého se jí stalo?

Maminka chtěla vyzkoušet zábavnou taneční challenge, kterou objevila na Tik Toku, ale zle se jí to vymstilo.

27letá matka dvou dětí se chtěla pokusit splnit výzvu na Tik Toku, která nese název „Oh Na Na Na“ podle stejnojmenné písničky od Slima Burna. Tahle výzva je ovšem nebezpečná podobně jako celá řada dalších stupidních challengí na Tik Toku. Matka tančila se svým partnerem na určenou skladbu. Jde o to, že musí tančit naproti sobě a čas od času u toho poklepávat nohama. Přestože na tisíce lidí úspěšně tuhle výzvu dokončily, včetně různých celebrit a fotbalistů, pro matku to skončilo katastroficky.

Zrovna tančili, když vtom jí podjely nohy, uklouzla a zaslechla jen něco prasknout. Pak už seděla na podlaze v ohromných bolestech. Její partner ji zvedl a čekali, jestli bolest nezmizí, ale potom museli zavolat sanitku. V nemocnici jí bylo řečeno, že nejde bohužel jen o vymknutí – levý kotník si zlomila, na pravém kotníku má frakturu a vážně si na něm potrhala vazy. Po měsíci léčení se navíc dozvěděla, že bude možná muset podstoupit operaci, aby poškození úplně odstranila.

Tohle je poučení pro všechny: Nesnažte se zbytečně o komplikované výzvy, které uvidíte na Tik Toku. Celá řada z nich je totiž vážně nebezpečná, ani o tom nemusíte vědět.

Sdílejte článek

Přečtěte si také