Virály

4. října 2018 13:15

redakce Prima Lajk

VIDEO: Matka skončila za mřížemi poté, co chlapci nechala udělat tetování špinavou jehlou! Podívejte se na šokující záběry

Šokující záběry matky, která nechává syna tetovat.

Někteří lidé by neměli mít děti. To je prostý fakt. Ať už jsou zatím ekonomické důvody, nebo fakt, že se neumějí postarat ani sami o sebe, zkrátka by výchovu a péči o dítě nezvládli. Pozitivní na tom je, že většině takových lidí tohle dojde samo. Jenže pak jsou tu ještě lidé, kteří by NIKDY za žádných okolností neměli mít děti. A do téhle kategorie patří feťáci, alkoholici a násilníci.

34letá Nikki Dickinson bohužel patří k té druhé skupině lidí, což dokazuje i nedávné virální video, na kterém svého 9letého syna nechává tetovat. Už fakt, že nechává takhle mladé dítě tetovat, je špatný. Přidejte k tomu ještě fakt, že to je ve špinavém salonu, od člověka, který má kriminální minulost a v podmínkách, které přímo ohrožují zdraví jejího syna, a není divu, že lidé byli videem pobouřeni.

To nakonec vedlo k zatčení oné nezodpovědné matky a přesunutí jejího syna do péče sociální služby, než soud celou věc prošetří. Momentálně matka čelí hned několika obžalobám souvisejícím s ohrožením jejího syna, trest za tyto činy by mohl být až 6 měsíců ve vězení.

Sdílejte článek
Štítky zločin vězení matka syn tetování

Přečtěte si také