Virály

25. února 2019 11:50

redakce Prima Lajk

VIDEO: Mladá dívka měla na krku obrovskou cystu plnou hnisu. Tohle vám pohne žaludkem

Tahle mladá dívka měla opravdu veliké štěstí, že se z obrovského výstupku na jejím krku vyklubala jen gigantická cysta plná hnisu, a ne například nádor.

Doktorka Sandra Lee se specializuje na odstraňování rozličných druhů cyst z lidského těla. Protože jde o její specializaci, říká si doktorka Pimple Popper. Její práce tak zahrnuje vymačkávání obrovských, na životě ohrožujících „jebáků“. Když jsou už ale větší než lidská pěst, není to žádná sranda. Nemuselo by se totiž jednat o cystu, ale třeba o nádor.

Bála se i samotná dívka Jami. Tu už cysta v podobě velká boule opravdu obtěžovala. „Nechci, aby mě lidé soudili podle toho, že vidí tuhle velkou věc. Kdyby se podařilo ji odstranit, byla bych mnohem sebevědomější a cítila bych se o dost lépe,“ řekla. Velikou bouli měla už od svého dětství, všimla si jí až v 10 letech. Od té doby už se boule jen zvětšovala a zvětšovala. Sice nebyla bolestivá, byla ale na krku, takže byla na místě opatrnost. Co je doopravdy uvnitř, zjistila doktorka až když velkou cystu rozřízla skalpelem…

Sdílejte článek

Přečtěte si také