Virály

24. května 2022 17:00

redakce Prima Lajk

VIDEO: Mladá maminka kouří trávu, když hlídá své děti. Má k tomu tuhle šílenou výmluvu

Maminka z Kanady na sociálních sítích otevřeně promluvila o kouření marihuany a rodičovství.

Caitlin Fladager je maminka dvou dětí, která obhajuje kouření marihuany. V Kanadě, kde žije, bylo konopí legalizováno pro lékařské účely a rekreační užití. Podle Caitlin je to srovnatelné s tím, když si ostatní maminky dají sklenku vína nebo berou uklidňující prášky.

Osmadvacetiletá žena přiznává, že jí kouření pomáhá zrelaxovat po náročném dni nebo když si její děti hrají. „Pokud vás neznepokojuje, když vidíte maminku, která pije víno, když je se svými dětmi, nebo bere léky proti úzkosti, pak by vám nemělo vadit ani to, když si nějaká matka zakouří,“ nebere si servítky ve svém otevřeném videu mladá maminka. Nahrávku sdílela na sociálních sítích, kde ji sleduje 642 tisíc lidí. Rozčiluje jí dvojí metr, s jakým lidé přistupují k trávě a alkoholu. „Neustále vidím nejrůznější předměty s nápisy: Máma potřebuje sklenku vína. Ale když matka řekne, že užívá konopí, lidi ji hned odsoudí,“ prohlásila.

„Navždy budu sdílet výhody této rostliny a úžasné způsoby, jakými je možné ji využívat, pokud se to dělá správně a s dobrými úmysly,“ napsala v dalším příspěvku. Caitlin věří, že z ní užívání konopí udělalo klidnějšího a uvolněnějšího rodiče. „Tráva ze mě udělala lepší mámu, protože se dobře vyspím. Probouzím se odpočatá a s jasnější myslí, a navíc jsem trpělivější,“ napsala na Instagramu. Další ženy jí vyjádřily podporu. „Děkuji za to, že obhajujete konopí. To mi totiž umožňuje hrát si s mým batoletem. Jinak mě moje bolest a deprese nutí se uzavírat sama do sebe,“ okomentovala její příspěvek například jedna žena.

Sdílejte článek

Přečtěte si také