návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

VIDEO: Mladá žena omylem natočila, jak padá do 15 metrů hlubokého vodopádu! Z těchto záběrů vám půjde mráz po zádech

Uff, tak tohle není moc pěkný pohled. Mladá žena se vydala na výlet spolu s kamarády, přitom natáčela krajinu na svou GoPro kameru. Když v tom jí sjela noha.
Vydáno: 11.09.2019
Žena spadla do vodopádu
Autor: youtube.com/MusicJP Channel Žena spadla do vodopádu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

27letá energická žena Heather zrovna byla na turistickém výletu. Uviděla krásný vodopád a šla se podívat na okraj. To se jí ale stalo osudné. Na samém jeho okraji jí totiž podjela jedna noha po vlhkém okraji. Žena se tak okamžitě zřítila asi 15 metrů pod sebe. Sjela napřed po skále a potom skončila zabržděná v mělké vodě.

Bohužel se to neobešlo bez následků. I když byla žena dole jen za pár vteřin, stihla si při tom zlomit 10 žeber, její plíce zkolabovaly a navíc si zlomila lopatku. Na šíleném videu je pak vidět, jak se žena z posledních sil dostala na okraj břehu a tam naříká bolestí. Naštěstí u ní za chvilku už byli kamarádi, kteří jí pomohli přepravit se do nemocnice.

Později řekla, že to bylo, jako kdyby se čas zpomalil. Naštěstí byla letecky převezena do nemocnice a byla zachráněna. Měla ale velké štěstí, protože na tom místě už uklouzli před ní už jiní lidé a zemřeli.  

Článek je zařazen v: vodopád , pád do vodopádu , děsivé záběry , žena spadla do vodopádu