návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

VIDEO: Mladík zaútočil na kadeřníka kvůli špatnému účesu. Vážně ho taková věc vytočila?

Když nám kadeřník udělá na hlavě příšerný účes, většina z nás se jen zvedne, usměje se, zaplatí a jde domů. Jinak ale zareagoval tenhle mladík, který byl evidentně opravdu nespokojen.
Vydáno: 10.04.2019
Kadernik
Autor: Pear Video Kadernik

Špatný účes u kadeřníka alespoň jednou za život potkal každého. Buď proto, že kadeřník nepochopil, co přesně jste chtěli nebo proto, že to jednoduše neuměl a provedl vám na vlasech něco jiného. Jiný střih, jiná barva, prostě všechno špatně. A ještě k tomu za požádně tučnou sumu. I přesto většina lidí nad špatným účesem mávne rukou a jde domů.

Ne však tento mladík, který přišel do barber shopu. Ukázal kadeřníkovi fotku účesu, který by si přál už předem. Jenže když pak viděl, co mu vzniklo na hlavě, evidentně nejenom že nebyl spokojen, ale pořádně se zděsil. Jeho reakce ale byla přecejen poněkud přehnaná. Vystartoval po kadeřníkovi a začal se s ním prát. Ten si to ale nenechal líbit, posadil rozzuřeného zákazníka zpátky do křesla a oholil mu hlavu.

Článek je zařazen v: barber , kadeřnictví

reklama