reklama

reklama

Výplně

VIDEO: Modelka chtěla být krásnější, kvůli botoxu ale oslepla! Co se jí to proboha stalo?

Publikováno: 20.01.2020
Když se dnes bývalá modelka Carol Bryan podívá do zrcadla, nemůže se vůbec poznat. Kvůli výplním, které ji měly omladit, se její tvář k nepoznání změnila.

reklama

Žena za sebou měla kariéru úspěšné modelky, jenže v jejích 47 letech se jí začalo stýskat po mladistvém vzhledu. Chtěla, aby její tvář vypadaly baculatější a mladší, a proto si nechala vstříknout do tváří dermální výplně. Jenomže místo toho, aby ji to zkrásnělo, její tvář během několika měsíců otekla a její rysy se zkreslily. Už nikdy nebude vypadat přesně tak jako dřív, paradoxně, když byla nespokojená a chtěla být hezčí – ovšem, kdo nechce, že? Carol ovšem lékaři, kteří ji výplně dali, nepomohli. Bohužel v důsledku výplní trvale oslepla na jedno oko. A kvůli zdevastovanému vzhledu myslela na sebevraždu.

Žena je nyní, ve svých 58 letech, zase sebevědomá – doktoři napravili otřesný zákrok, který jí skoro zničil život. Sice jí zrak a původní vzhled už nic nevrátí, ale už se nestydí ukazovat svůj obličej a nemá sebezničující myšlenky. Podporuje teď Fabulousovu kampaň, která požaduje drsnější předpisy v kosmetickém průmyslu a naléhá na lidi, aby si zjišťovali více informací, než podstoupí nějakou život ohrožující proceduru. Momentálně totiž může legálně vstřikovat plniva kdokoliv bez ohledu na školení a kvalifikaci. Ženy jsou tak často ponechány s hnijící tkání, hrudkami, dokonce potřebují amputaci rtů v důsledku výplní. Některé pak osleply na zbytek života.

 

reklama