návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

VIDEO: Modelka chtěla být krásnější, kvůli botoxu ale oslepla! Co se jí to proboha stalo?

Když se dnes bývalá modelka Carol Bryan podívá do zrcadla, nemůže se vůbec poznat. Kvůli výplním, které ji měly omladit, se její tvář k nepoznání změnila.
Vydáno: 20.01.2020
Výplně
Autor: youtube.com/The Doctors Výplně

Žena za sebou měla kariéru úspěšné modelky, jenže v jejích 47 letech se jí začalo stýskat po mladistvém vzhledu. Chtěla, aby její tvář vypadaly baculatější a mladší, a proto si nechala vstříknout do tváří dermální výplně. Jenomže místo toho, aby ji to zkrásnělo, její tvář během několika měsíců otekla a její rysy se zkreslily. Už nikdy nebude vypadat přesně tak jako dřív, paradoxně, když byla nespokojená a chtěla být hezčí – ovšem, kdo nechce, že? Carol ovšem lékaři, kteří ji výplně dali, nepomohli. Bohužel v důsledku výplní trvale oslepla na jedno oko. A kvůli zdevastovanému vzhledu myslela na sebevraždu.

Žena je nyní, ve svých 58 letech, zase sebevědomá – doktoři napravili otřesný zákrok, který jí skoro zničil život. Sice jí zrak a původní vzhled už nic nevrátí, ale už se nestydí ukazovat svůj obličej a nemá sebezničující myšlenky. Podporuje teď Fabulousovu kampaň, která požaduje drsnější předpisy v kosmetickém průmyslu a naléhá na lidi, aby si zjišťovali více informací, než podstoupí nějakou život ohrožující proceduru. Momentálně totiž může legálně vstřikovat plniva kdokoliv bez ohledu na školení a kvalifikaci. Ženy jsou tak často ponechány s hnijící tkání, hrudkami, dokonce potřebují amputaci rtů v důsledku výplní. Některé pak osleply na zbytek života.

 

Článek je zařazen v: plastika , botox , výplně , omlazení , plastické operace , následky plastiky

reklama