reklama

reklama

Modelka dřepovala s aligátorem na ramenou

VIDEO: Modelka v bikinách dělala dřepy s aligátorem na ramenou. Proč tyhle sexy záběry tak rozzuřily internet?

Publikováno: 24.08.2019
Když potřebujete dělat dřepy se závažím a nemáte činku, použijte třeba... aligátora. Alespoň tahle modelka pro Playboy to zřejmě může doporučit.

reklama

Pokud pravidelně chodíte do posilovny, obyčejné dřepy pro vás za chvíli začnou být nuda. A tak se budete shánět po nějakém závaží, které by tomuto prostému cviku dodalo zase o něco vyšší stupeň náročnosti. Někomu k tomu stačí činka, jiní musí mít něco speciálního. Jako třeba kolumbijská modelka a playmate Francia James. Ta totiž na svém Instagramu zveřejnila video z Floridy, na němž dřepuje s 1,5 metru dlouhým živým aligátorem na ramenou. Neměla přitom na sobě nic než minibikiny a jediné bezpečnostní opatření spočívalo v uvázání provazu kolem tlamy zvířete.

Modelka, jejíž instagramový účet sleduje už více než 2,3 milionu fanoušků, prozradila deníku The Daily Star, že natočit tohle video pro ni rozhodně nebylo snadné. V bezprostřední blízkosti se totiž pohybovalo dalších 12 aligátorů, kteří chodili sem a tam v uzpůsobeném vodním brouzdališti. Lidé z televizního štábu kolem amerického seriálu Gator Boys, který se zabývá právě aligátory, ale udělali vše pro to, aby byla v bezpečí. Francia si nakonec i zavtipkovala, že ve výběhu zůstane na několikadenní dovolenou. A slíbila zároveň, že je opravdu nepoužije na výrobu nových bot.

Její video vzbudilo velký ohlas, a to v obou táborech. Někteří byli z jejího počinu nadšení, chválili ji za neobvyklý nápad a psali, že záběry jsou skutečně působivé. Jiní ji naopak hodně kritizovali, považovali ji za hloupou, nazývali hanbou Instagramu, odsuzovali ji za týrání zvířat a nabádali ji, aby je nezneužívala kvůli sbírání lajků. A co si o tomto opravdu neobvyklém videu myslíte vy? 

Cool aligátor 3

FOTO: Rodinka doma objevila bizarní návštěvu! Živý aligátor se v bazénu vyhříval na své nafukovací kopii

reklama