Virály

22. září 2020 15:50

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Moderátor omylem řekl zpěvákovi v živém přenosu, že ho nemá rád! Jeho upřímnost baví internet

Tak trochu trapas se stal moderátorovi, který předpovídá počasí. Zeptali se ho, co si myslí o zpěvákovi, kterého měli v zákulisí, a on upřímně řekl, že ho zrovna moc nemusí.

Když dokončil moderátor Matt Taylor své zprávy o počasí v ranním programu BBC Breakfast, Charlie Stayt se ho zeptal, jestli je fanouškem zpěváka Ricka Astleyho. Ten mu upřímně odpověděl něco jako „no, ne moc“. Stayt ho však v tom okamžiku upozornil, že to říkat neměl, protože zpěvák zrovna poslouchá a za chvilku přijde do živého přenosu. „Znovu se vás zeptám, jste fanouškem Ricka Astleyho?“ zeptal se pobaveně. Trapasem meteorologa se teď baví celý internet. Co na to říct, byl zkrátka jen upřímný.

Jestli zrovna nemáte rádi hudbu z 80. let, Astley není tím pravým, co hledáte k poslechu… Moderátor se začal červenat a byl úplně rozpačitý, když se dověděl, že zpěvák za okamžik přijde, a opravil se: „Miluju Ricka Astleyho. Je nejlepší. Vyrostl jsem na tom.“ Stayt mu odpověděl: „Skvělé, přijde za okamžik, takže bude vděčný, že to uslyší. Už slyšel všechno, co jsi řekl, Matte, škoda už byla způsobena.“ Zpěváka to však upřímně pobavilo.

Sdílejte článek

Přečtěte si také