Moderátorce vběhl syn do živého vysílání
Autor: Youtube Moderátorce vběhl syn do živého vysílání

VIDEO: Moderátorka mluvila o konfliktu v Sýrii, když ji během vysílání přerušil malý syn. Jak trapnou situaci zvládla?

Publikováno: 14.10.2019
Novináři nemají jednoduchou profesi. Zvláště pokud jde o živé vysílání. Jakoukoliv chybu totiž vidí tisíce lidí a mnohdy se pak stanou terčem vtipných a virálních videí.

reklama

Jednu takovou nepříjemnou, ale opravdu roztomilou situaci zažila moderátorka televize NBC, Courtney Kube. Byla zrovna uprostřed živého vysílání, kdy hovořila o útoku Turecka v Sýrii, když vtom ji ve studiu překvapil její malý syn. Moderátorka je matkou dvojčat jménem Jake a Ryan, ale prozatím není známo, který z nich se nesmazatelně zapsal do dějin médií.

Kube se nejprve snažila celou situaci přejít a pokračovat dál ve svém výkladu, ale brzy pochopila, že se ze spárů svého syna jen tak nevyvlékne, a tak se divákům s úsměvem na tváři omluvila a televizní štáb upozornila na to, že tam pobíhá její dítko. Produkce zareagovala velmi rychle a do obrazu střihla mapu regionu. Sama televize potom vtipné video uveřejnila na Twitteru s komentářem: „Občas se nečekané události stanou během toho, co děláte reportáž o nečekaných událostech.“ Vše doplnila vtipným hashtagem #workingmoms. 

Pamatujete si na podobnou situaci, kdy moderátorovi televize BBC během živého přenosu vběhly do pokoje jeho dvě děti? Na záznamy se můžete podívat v následujícím videu.

 

reklama