Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Virály

VIDEO: Muž chtěl vyšplhat na mrakodrap, místo toho omylem natočil svou smrt! Tyto záběry děsí interenet!

Z těchto záběrů vám půjde mráz po zádech!
Vydáno: 11.12.2017, redakce
Muž umřel při pádu z mrakodrapu 2

Šestadvacetiletý Wu Yongning patří mezi známe lezce, kteří bez jištění či jakéhokoliv zabezpečení šplhá na mosty či obří čínské mrakodrapy, na nichž se pak fotí a natáčí pří šílených kouscích. Jenže jeden z jeho kaskadérských kousků se mu stal nakonec osudným. Wu totiž minulý měsíc, při hazardování na vrcholu 62patrové budovy v čínském městě Čchang-ša, tragicky zemřel.

O jeho smrti se dlouho spekulovalo, až nyní však tragickou událost potvrdila jeho přítelkyně. Na internetu se navíc začalo šířit děsivé video, na němž je Wu zachycen v posledních chvílích svého života. Muž visící z mrakodrapu se snaží ze všech sil přitáhnout zpátky nahoru, nakonec ovšem padá dolů. Video se pak šíří po celém světě a lidem jde z něj doslova mráz po zádech. Jeho smutný osud a děsivé video je pak jasným příkladem, že něco podobného by nikdo opravdu zkoušet neměl.

Muž skopl ženu ze schodů

VIDEO: Děsivé záběry, které otřásly internetem! Muž brutálně skopl ženu ze schodů. Co se jí stalo?

Tenhle youtuber je šílenec

ŠÍLENÉ! Youtuber visí z mrakodrapu v rámci ranní rozcvičky. Z těchto záběrů vám bude špatně

Reklama
Článek je zařazen v: děsivé záběry, pád, mrakodrap
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama