Virály

9. června 2021 07:56

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Muž je schopný otočit hlavu téměř o 180 stupňů jako pták! Jak se tuhle bizarní věc naučil?

Chlápek na TikToku sdílel bizarní záběry, na kterých předvádí, jak si dokáže otočit svůj krk o neuvěřitelných 180 stupňů. Tohle doma určitě nezkoušejte.

Někteří lidé si dovedou otočit hlavu natolik, že uslyšíte nepříjemné křupnutí. Málokdo však dovede to, co tenhle mladý muž, který nahrál na sociální síť video, v kterém dokáže svou hlavu vykroutit doslova jako pták. Na záběrech si muž položil jednu ruku na bradu a druhou za hlavu. Pak začal pomalu tlačit bradu dozadu a současně vytáhl temeno hlavy dopředu. Po dokončení pohybu se mu povedlo otočit hlavu o 180 stupňů, kdy celá jeho hlava směřuje dozadu.

Je neuvěřitelné, že se mu při tomto protáhnutí vůbec nic nestane. Muž zvládl stejným pomalým pohybem otočit hlavu zase zpátky na svoje místo. Velkým varováním pro všechny uživatele je hlavně to, aby to doma nezkoušeli. I když je tenhle chlapík maximálně ohebný, při stejném "cviku" by si mnozí mohli vážně ublížit, nebo si dokonce zlomit vaz. Mnoho lidí jeho um ohromil. Video získalo na 3,3 milionu zhlédnutí a víc než 53 tisíc lajků. Většinou to lidé komentovali tak, že jim nejvíc připomíná "lidskou sovu".

@sheabuttrrrr

party trick! #duet if you can do this

♬ Original sound -


Přečtěte si také