Virály

13. února 2019 15:52

redakce Prima Lajk

VIDEO: Muž má doma 11 silikonových panen a tvrdí, že to jsou jeho dcery. Viděli jste někdy většího blázna?

Yu Zhenguo (60) je rozvedený muž pocházející z Číny. Žije se svým skutečným synem a jedenácti sexuálními hračkami v životní velikosti.

Tvrdí o nich, že to jsou jeho dcery. Bere je s sebou na nákupy, vozí je v autě, nakupuje jim oblečení, a dokonce s nimi slaví jejich narozeniny. „Je to jako jakýkoliv jiný koníček. Někdo miluje počítačové hry, já miluju svoje silikonové dcery,“ řekl.

Kromě panen žije v domě se svým synem, který neživé dívky považuje za svoje sestry. Yu Zhenguo pro čínský magazín The Paper vypověděl, že když k nim jednou na ulici přišel muž a zmáčkl jedné z panen prso, jeho syn se prý ohradil, aby se k jeho sestře choval slušně. Silikonové panny s ním jezdí také na výlety, na kterých je Yu fotí. Následně pak snímky sdílí na internetu pro jiné uživatele, které mají tyto sexuální hračky doma. Za panny utratil v přepočtu již více než 368 tisíc korun.

Čína se potýká s problémem, kdy populace čítá mnohem více mužů než žen. A díky politice jednoho dítěte se stav nejspíše jen tak nezlepší. V poslední době proto enormně roste poptávka po umělých pannách. No, nevíme, kam tahle doba spěje…

Sdílejte článek

Přečtěte si také