Virály

5. května 2022 17:10

redakce Prima Lajk

VIDEO: Muž napadl posádku letadla a byl připoután k sedačce. Jaký dostal trest?

Maxwell Berry minulý rok opakovaně urážel a napadal posádku letadla, ta ho za to přivázala k sedačce lepící páskou.

Dvaadvacetiletý muž letěl s leteckou společností Frontier Airline z Philadelphie do Miami v září minulého roku. Během letu vypil dva drinky a pak si objednal třetí, vypověděla policie. Prázdný kelímek potom otřel o pozadí procházející letušky, které ho upozornila, aby se jí nedotýkal.

Berry si následně drinkem polil tričko, odešel na záchod, ze kterého vyšel bez něj. Letuška mu pak z jeho batohu pomáhala hledat nové. Přiopilý muž se pak dalších 15 minut procházel po letadle a začal obtěžovat další letušku, kterou chytal za prsa. Přivolaný stevard se ho pak snažil uklidnit, ale Berry mu dal pěstí do obličeje. Načež ho posádka společně s ostatními cestujícími zpacifikovala a připoutala pomocí lepící pásky k jeho sedadlu. Berry byl poté na letišti v Miami předán policii. Teď ho soud poslal za jeho nevhodné a ohrožující chování na 60 dní do vězení.

Stevard Jordan Galarza, kterého Berry udeřil, se k postupu posádky letadla v minulosti vyjádřil následovně: „Možná to vypadá trochu barbarsky, ale fungovalo to perfektně a nikdo přitom nebyl zraněn.“

Sdílejte článek
Štítky letadlo policie trest Filadelfie nápoj Miami letušky palubní průvodčí Maxwell Berry

Přečtěte si také