Virály

22. května 2019 18:45

redakce Prima Lajk

VIDEO: Muž našel v popelnici kotě postříkané montážní pěnou. Tyhle záběry jsou jen pro hodně silné žaludky

Ten, kdo dokáže takhle posprejovat pěnou jakékoliv živé stvoření a pak ho hodit do popelnice, by za to měl řádně zaplatit.

Smutný pohled se naskytl popeláři v americkém Oregonu, který objevil při vyprazdňování popelnice nebohé koťátko postříkané montážní pěnou. Když se muž přiblížil k popelnici, zaslechl zoufalé skřeky bezmocného zvířete, které vycházely zevnitř. V odpadcích pak spatřil malé kotě postříkané pěnou, která mu doslova zalepila hlavu, obličej a končetiny.

Podle zpráv na oficiální facebookové stránce kanceláře šerifa ve Washingtonu pracovník odnesl nalezené kočičí mládě do sídla služby pro likvidaci odpadu, kde se personál pokusil sundat všechnu pěnu z osmitýdenního kocourka. Ten byl poté převezen na veterinární kliniku ve městě Hillsboro, kde se o něj dále postarali.

Jedna ze zaměstnankyň uvedla, že kotě vypadalo jako z hororu. Dodala taky, že v popelnici nejspíš nebylo dlouho, jinak by se udusilo. Pěnu se veterinářům podařilo úspěšně odstranit a nyní se koťátko velmi dobře zotavuje v místním útulku. Kancelář šerifa potvrdila, že v současnosti probíhá vyšetřování případu a stále není jasné, kdo tento ohavný čin bezbrannému kotěti provedl.

Sdílejte článek

Přečtěte si také