návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

VIDEO: Muž riskoval život, aby zachránil kočku balkonu. Jeho odvaha dojala celý internet

Neuvěřitelnou statečnost prokázal tenhle muž, když viděl kočku uvězněnou v paneláku na sousedním balkonu. Neváhal a za kočkou se vypravil.
Vydáno: 29.04.2019
Záchrana kočky
Autor: instagram.com/my_namej3ff Záchrana kočky

Tenhle muž z Kanady se projevil jako opravdový milovník zvířat, když viděl osamocenou kočku na balkoně, která byla nešťastná a všemožnými způsoby se snažila dostat pryč. Jenomže to bylo v neuvěřitelné výšce paneláku. Tak muž napřed zkoušel zaklepat a zvonit na dveře bytu, kde byla kočka na balkoně zavřená. Ale nikdo mu neodpověděl, v bytě se zdálo být ticho. Kočka se snažila všemožnými způsoby protlačit pod sklem balkonu, skoro tam uvízla.

„Bál jsem se, aby si něco neudělala. Snažila se protlačit se pod sklem balkonu směrem do ulice. Kdybych něco hned neudělal, pravděpodobně by tam uvízla nebo spadla dolů,“ řekl muž. Vzhledem k tomu, že se k balkonu mohl dostat jediným způsobem, po krátké zídce, tak neváhal a vydal se na záchrannou misi. Mohl kdykoliv ztratit rovnováhu a spadnout dolů. Tohle rozhodně nikdy nezkoušejte, jestli máte strach z výšek. Muž se přehoupl na zídku, došel pro kočku a vzal ji do bezpečí. Podívejte se na jeho hrdinský čin na videu.

Ikonická scéna z filmu Titanic

Horoskop lásky podle data narození. Existuje dvanáct druhů lásky, který je ten váš?

Ikonický Jackie Chan a jeho nej filmy ONLINE na iPrima.cz

Ikonický Jackie Chan a jeho nej filmy ONLINE na iPrima.cz

Článek je zařazen v: kočka na balkonu , záchrana kočky , Hrdina

reklama