návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

VIDEO: Muž skočil do vody z neuvěřitelných dvaceti metrů, hned byl převezen do nemocnice. Co se mu při tom stalo?

Pláže se nedávno otevřely a lidi bohužel musí hned dělat blbosti. Pět lidí se vážně zranilo skokem do moře a musela pro ně vyrazit sanitka.
Vydáno: 31.05.2020, sis
skok na pláži
Autor: youtube.com/ Srey Roth skok na pláži

Video, které natočil jeden z desítek lidí, kteří seděli na pláži poblíž vrcholu Durdle Door, vypadá idylicky. Lidé sedí na pláži a smějou se tomu, jak jiní seskakují z výšky asi dvaceti metrů do moře. Jenomže poté, co ve vodě přistanou postupně asi tři lidé, se atmosféra okamžitě změní. Pro zraněné skokany totiž vyrážejí letecké sanitky, aby zraněné plavce zachránily. Jakmile se o ně záchranáři postarali, tak pláž byla evakuovaná a uzavřená. Záchranáři upozornili, že skočit z takové výšky do vody může být hodně rizikové, což je ještě umocněno přílivy, proudy a změnou hloubky mořského dna. Není jasné, co se přesně obětem stalo, jeden ze skokanů si však zlomil nohu.

 

Článek je zařazen v: Durdle Door , seskok do vody , zranění , nehoda

reklama