Virály

28. března 2018 17:13

redakce Prima Lajk

VIDEO: Muž spadl do díry mezi schody poté, co vstoupil na rozbitý eskalátor. Tyhle brutální záběry děsí internet

Bojíte se eskalátorů? Pak tohle video asi není pro vás...

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak to vypadá uvnitř eskalátorů? Muž jménem Mehmet Ali Erik vám to může říct úplně přesně. Během špičky ho totiž ve stanici metra v tureckém Istanbulu doslova pohltily vadné jezdící schody. A všechno to zachytila bezpečnostní kamera.

Zpočátku se eskalátor vůbec nehýbe, a tak jdou po něm davy lidí pěšky dolů. Ovšem poté, co na něj vkročí Mehmet, se schodiště opět rozjede. Místo běžného chodu se ale schodiště úplně „zblázní“ a pošle většinu cestujících k zemi. V místě, kde zrovna stojí Mehmet, se však vytvoří díra do hlubin eskalátoru. Snaží se držet zábradlí a vyskočit na něj, nedokáže to však a spadne přímo do díry.

Podle médií byl pod kovovými schody uvězněn celou hodinu, než jej zachránili, utrpěl ale naštěstí jen lehká zranění. Přesto byl převezen do nemocnice. Správa Istanbulu přitom dali k eskalátorům znamení varující, že schody jsou rozbité, mnoho lidí to ale ignorovalo, jak je patrné i z videa. A bychom byli spravedliví, kdo někdy v životě neignoroval cedule a šel po nefungujícím eskalátoru? Po těchto záběrech si to ale už nejspíš rozmyslíme... podívejte se sami, jestli si odteď už i vy budete dávat větší pozor. Troufáme si tvrdit, že ano, protože tuhle děsivou zkušenost by asi nechtěl zažít vůbec nikdo.

Sdílejte článek