Virály

12. prosince 2018 21:21

redakce Prima Lajk

VIDEO: Muž tvrdí, že je cestovatel v čase a přišel s hrozivou předpovědí pro rok 2019! Co nás čeká?

Na světě existovalo a existuje několik lidí, kteří tvrdí, že cestují v čase. Lidstvu předávají šťastné, ale i alarmující zprávy o naší budoucnosti. Na co se máme připravit v následujícím roce?

Lidská zvědavost je přirozená a každého by nějakým způsobem zajímalo, co se stane v budoucnosti. Jeden muž z budoucnosti údajně přišel, aby lidskou rasu varoval před tím, co má nastat.

Říká si Noah a jeho skutečná identita zůstala skryta. Na Youtube sdílí už několikáté video, ve kterém hovoří o prognózách na následující roky.

Ve videu hovoří například o tom, jak bude vypadat USA v roce 2030. Děsivější informace přichází poté. Muž informuje o blížící se válce, kterou vyvolá Severní Korea. Říká, že lidstvo bude mít mozky přímo propojené s počítačem, asi jako tomu bylo ve filmu Matrix.

Podle jeho slov na Zemi v roce 2028 dokonce přijdou mimozemšťané, se kterými ale nakonec budeme v míru.

Co se týče příštího roku, předpovídá obrovskou sněhovou bouři v únoru a v červnu prý lidstvo učiní významný objev, jehož zásluhou bude umožněno postiženým lidem znovu chodit. No ať už tomu věříte nebo ne, my jsme na jeho odvážné predikce velmi zvědaví.


Přečtěte si také