Virály

22. dubna 2020 12:46

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Muž v Česku se tajně vymočil do pečiva! Jaký trest ho za tuhle nechuťárnu čeká?

Totální nechutnosti se dopustil chlápek, který byl drzý na prodavačku, nevzal si roušku a ještě se vymočil v obchodě mezi pečivo.

Dost šílená situace potkala prodavače ve Svitavech, když tam přišel neslušný zákazník. Některé obchody zabalují pečivo do ochranné fólie, aby je zákazníci náhodou nemohli poprskat a navíc by si je měli nabírat s rukavicemi. Ovšem tento zákazník neměl ani roušku. Když ho prodavačka upozornila, aby si roušku nasadil, tak jí vulgárně vynadal. Pak se ještě dál procházel po prodejně. To, co následovala, by ale prodavače nenapadlo ani v nejhorší noční můře.

Muž přešel k pečivu, potom k pokladně, tam si něco koupil, zaplatil a odešel. Jenomže pak si jedna ze zaměstnankyň v prodejně všimla, že je pečivo nějak mokré a začalo páchnout po močovině. Na kamerových záznamech pak opravdu viděli, že zákazník vykonal potřebu do přepravek s pečivem. Zavolali tedy policii a začali pátrat po tom, kdo byl zákazníkem – 48letý muž se později omluvil, přiznal a škodu na pečivu, ale i výdaje související s dezinfekcí zaplatil.

I přesto je ale podezřelý z výtržnictví a hrozí mu za tuhle nechutnost dvouleté vězení.


Přečtěte si také