návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

VIDEO: Muž v karanténě z balkonu zahrál na klavír slavnou píseň z Titaniku. Větší doják v dnešní době nezažijete

Máme pro vás důkaz, že i v těžkých dobách se vždycky najde někdo, kdo dokáže lidi na chvíli přivést na úplně jiné myšlenky. Tentokrát to dokázal tenhle klavírista s interpretací titulní písně z Titaniku.
Vydáno: 19.03.2020
Klavírista zahrál na balkoně titulní píseň z Titaniku
Autor: Instagram/romansantana92 Klavírista zahrál na balkoně titulní píseň z Titaniku

Kvůli pandemii nemoci COVID-19 způsobené koronavirem musí lidé po celém světě dodržovat karanténu, zůstávat doma a vyhýbat se zbytečnému kontaktu s lidmi. To ale neznamená, že se nejrůznější komunity nemohou propojit jinak. Dokázal to klavírista a umělec Alberto Gestoso z Barcelony, který se rozhodl přenést své klávesy z bytu na balkon a zahrát pro sousedy z okolních domů legendární melodii legendární písně My Heart Will Go On od Celine Dion.

V jeho překrásné a dojemné interpretaci titulního songu z filmu Titanik ho podpořil i muž z jiného balkonu, který se chvílemi přidával jako doprovod na saxofon. Video s celým emotivním vystoupením zveřejnil na svém Instagramu partner klavíristy Roman Santana a v současnosti má už přes dva miliony zhlédnutí. Nyní se na něj můžete podívat i vy níže, a přesvědčit se tak, že si takový počet skutečně zaslouží a že v dnešní těžké době může hudba pohladit po duši.

 

 

Ruský sirotek nemá prsty, ale na klavír hraje jako profesionál

VIDEO: Neskutečné! Ruský sirotek nemá prsty, jeho hra na klavír vám ale vyrazí dech

Článek je zařazen v: klavír , balkón , hra , saxofon , klavírista , karanténa

reklama