Virály

26. března 2019 16:34

redakce Prima Lajk

VIDEO: Muž vytvořil dort ve tvaru obličeje s beďary, které se dají vymačkávat. Dali byste si?

Jestli jste už viděli nějaké video od známé doktorky, která lidem vymačkává nejrůznější pupínky a cysty, pak vám tenhle dort určitě bude něco připomínat.

Máte doma puberťáka, který má zrovna narozeniny? A chcete mu upéct dort? Pak pro vás máme výborný tip! Kanadský pekař Mark Robillard se totiž nechal inspirovat oblíbenou Dr. Pimple, která je známá odstraňováním všemožných beďarů a cyst, a vytvořil vskutku originální dort. Nazdobil ho totiž jako klučičí obličej se spoustou kuliček-pupínků, které se dají vymáčknout.

Nápad dostal poté, co jej na jeho YouTtube kanále Epic Confections žádali fanoušci, aby vytvořil cupcake ve tvaru beďara. A protože je jeho manžel James velkým fanouškem zmiňované doktorky, navrhl Markovi, aby rovnou vyrobil podobiznu panáčka z její stolní hry Pimple Pete. A tak taky učinil. Reakce lidí byly rozporuplné, přece jen představa, že jedí pupínky, skutečně není lákavá. Přesto dort musí chutnat výborně, základ je tvořen vanilkovým těstem s čokoládovou náplní a pupínky z marcipánu naplněného smetanou, která při jejich zmáčknutí vyteče ven a připomíná skutečný hnis z beďarů.

No, dost už bylo slov, podívejte se raději na následující video, díky kterému si o dortu můžete udělat daleko přesnější představu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také