Virály

22. ledna 2020 14:27

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Muž zmlátil bezmocného klokana a ohavným činem se chlubil na internetu. Lidé mu za to nadávají

Nic nechutnějšího dlouho neuvidíte. Agresivní muž začal mlátit klokana, který ležel na zemi a nemohl se bránit. Jeho kamarád se tomu ještě smál.

Odporné video se objevilo na Snapchatu. Jsou na něm dva muži, kteří si natáčejí smutnou podívanou. Klokan, který na tom není dvakrát dobře, leží na zemi a bezmocně přihlíží tomu, co se bude dít. Je to pozdě v noci, takže si muži svítí baterkou. Pak jeden muž přistoupí ke klokanovi a začne mu dávat rány přímo do čumáčku. Udělá to několikrát, zatímco zvíře nechápe, co se děje a jenom na něj smutně kouká, ležící na zemi. Muž z toho má evidentně velkou srandu a jeho kamarád, který celou hrůznou akci natáčí, se tomu také hlasitě směje.

Záběry vzbudily na internetu obrovský odpor a jeden z komentujících je prohlásil za absolutní spodinu země. Později vyšlo najevo, že muži napřed klokana zasáhli svým autem, čímž mu zlomili záda ještě před nahráním videa. Zraněné zvíře potom šli ještě mlátit. Muži jsou nyní předmětem vyšetřování, a tak vyšetřovatelé nemohou poskytnout další informace.


Přečtěte si také