návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

VIDEO: Muže, který přežil rakovinu kůže, vyhodili z benzínky! Z jejich důvodu se vám udělá špatně

Muže vyhodili z benzínky, protože si odmítal zakrýt znetvořenou tvář.
Vydáno: 14.10.2018
Muž s rakovinou tváře 2
Autor: youtube.com Muž s rakovinou tváře 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kirby Evans je postarší pán, který v životě prošel peklem. Bojoval totiž s rakovinou kůže, a přestože svůj boj vyhrál, přišel přitom o nos a levé oko. Jeho tvář tak navždy zůstane znetvořená, a lidé ho kvůli tomuto faktu jak jinak, než soudí.

Zaměstnanci jedné benzínky v Jižní Karolíně ale přece jen své chování dost přehnali, když muže chtěli vyhodit, protože strašil ostatní zákazníky. Ne však předtím, než si vzali jeho peníze za jídlo a pití, které na benzínce zakoupil. Teprve následně jej manažerka odvedla k sobě do kanceláře a sdělila mu, že si buď musí zakrýt obličej, nebo odejít.

Naštvaná dcera muže Brandy celou událost sdílela na svém Facebookovém profilu a příspěvek se již dočkal tisíce sdílení. Nakonec se příběh nechutné diskriminace dostal i do zpráv, a hádáte správně, zaměstnanci benzínky teď nejspíš krutě litují svých neuvážených slov.

Článek je zařazen v: rakovina , muž , důvod , benzinka , kůže , tvář