Virály

10. října 2020 16:00

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Muži šíleně otekl jazyk poté, co snědl hamburger! Jak se mu to proboha povedlo?

Muži natekl jazyk na dvojnásobnou úroveň, a to jen proto, že si dal hamburger. Neuhádnete, proč se mu tohle stalo.

20letý Kobe Freeman z Utahu si pochutnával na svém hamburgeru, když pocítil v puse něco divného. Celá ústa měl najednou bolavá a cítil ostrou bolest. Jeho jazyk získal zhruba dvojnásobnou velikost a nafoukl se jako balón. Jazyk mu šíleně nabobtnal a on natočil svoje zděšení na TikTok. Zeptal se lidí, jestli se jim už někdy něco podobného stalo, zatímco se mu jazyk skoro až nevešel do pusy. Pak se snažil s velkými obtížemi vysvětlit, kvůli čemu se mu jazyk zvětšil a natočil rozjedený hamburger.

Komentáře na sebe nenechaly dlouho čekat a jeho video viděly tisíce lidí. „Stačí, aby mu včely pobodaly zbytek těla, pak se to vyrovná,“ napsal jeden ze škodolibějších sledujících. Když nic jiného, spousta lidí se nad velikostí jeho jazyka pobavila. Samozřejmě ale měli také strach a psali mu, aby dal vědět, zda je v pořádku. Následující den Kobe nahrál video, kde ukazuje, že už se mu jazyk pomalu dostává do normálu a on je v pořádku. A proč se mu to vlastně celé stalo?

Ukázalo se, že mu do hamburgeru vletěla opravdu včela. Takže ve svojí puse našel zbytek žihadla. To si vytáhl pryč a jazyk mu pak zůstal ještě nateklý na dvojnásobnou velikost. Měl štěstí, že mohl dýchat, jiný citlivější člověk by se totiž také mohl začít dusit. Jemu však otok poměrně rychle ustoupil.

@houseofhighlights

Bee man (via @kobe_freeman)

♬ original sound - House of Highlights


Přečtěte si také