návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

VIDEO: Na internetu se objevila umělá prsa, díky kterým můžou kojit i tatínci. Pánové, šli byste do nich?

Muži od přírody holt kojit nemůžou, a tak se jedna japonská společnost rozhodla, že to změní.
Vydáno: 22.03.2019
Umělá prsa na kojení pro otce 2
Autor: Youtube/Ruptly Umělá prsa na kojení pro otce 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na základě mnoha poznatků pediatrů a chův mají miminka tendenci dotýkat se při kojení prsou, protože je údajně měkkost ňader uklidňuje. Doteď tuto výhodu měly jen matky, nyní se však na trhu objevil speciální přístroj ve tvaru ženských prsou s nádrží na mateřské mléko. Ten je určen pro muže, kteří tak mohou držet a „kojit“ své dítě stejně jako ženy. Podle mluvčího japonské firmy, která s tímto vynálezem přišla, by měla tato pomůcka především posílit pouto mezi otcem a dítětem.

V Japonsku totiž v posledních měsících rostou případy zneužívání dětí, které úzce souvisí s nedostatečným zapojením otců v rodičovské výchově. Tento jev má v Japonsku dokonce svůj termín, a to čičioja fuzaj neboli absence otce, který je buď úplně nepřítomen, nebo citově vzdálený své rodině kvůli pracovnímu vytížení. To je v Japonsku extrémní a tamní úřady i společnosti nyní vyzývají muže, aby se aktivně podíleli na péči o své dítě. Jestli tato imitace ženských ňader pomůže problém vyřešit, nikdo neví. Prozatím se tak alespoň v následujícím videu můžete podívat, jak tahle vychytávka funguje.

 

 

Modelka dojala publikum 1

VIRÁLNÍ HIT: Odvážná modelka se prošla po módním molu, zatímco kojila dítě! Jak reagovalo publikum?

Článek je zařazen v: umělá prsa , kojení , otce , vynález