návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

VIDEO: Náruživému puberťákovi uvíznul penis v okapové rouře! Museli ho vyřezat

Každý kluk byl v pubertě hodně náruživý a zajímaly ho holky. A tak se není čemu divit, že se občas stane nějaká nehoda, pokud zrovna nemá při ruce erotickou pomůcku.
Vydáno: 25.05.2019
penis
Autor: youtube.com/StarTV penis
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Když je na něčem velký nápis „nedotýkejte se toho“, pravděpodobně byste čekali, že všichni budou tyto pokyny následovat a nikdo na tu danou věc nebude sahat. Už třeba proto, že je to nebezpečné. Ovšem po svém přistoupil k možnému dobrodružství tenhle mladý kluk, když dostal vyloženě hloupý nápad. Na toaletě strčil penis do toaletního odtoku. A nebylo to vůbec nic příjemného, jak asi čekal. Penis totiž uvízl v rouře a nemohl ho dostat ven!

Stalo se to v malajském městě Johor. Mladík musel zažívat doslova muka bolesti, když zjistil, že potrubí ze slitiny je příliš těsné. Snažil se zoufale se osvobodit přes hodinu a půl. Nakonec se ale musel obrátit na svého spolubydlícího, aby mu pomohl dostat se ven. Jeho přátelé pak zavolali záchranku, protože kdo by chtěl být zodpovědný za utrhnutí penisu, že? Jedna věc, kterou rozhodně mohli zvážit, je použití sprchového gelu – už dříve se tak jedna žena vysvobodila z šatny.

Hasiči pak museli vzhledem k velikosti trubice, která už se dnes nepoužívá, celou rozřezat, aby dostali jeho přirození. Trubici museli vyříznout ze zdi, penis byl ale pochopitelně uvnitř. To znamenalo, že tým musel odstranit celou trubku. Na videu je vidět, jak jiskry létají, zatímco hasiči pilují trubici… Odstranili mu ji z penisu těsně přes půlnocí a pro jistotu po tomto incidentu utěsnili potrubí. No, pochybujeme, že to teď bude zkoušet znovu…

 

Článek je zařazen v: Penis , penis v okapu , vztahy , Sex , masturbace , bizár