Virály

25. května 2019 14:51

redakce Prima Lajk

VIDEO: Náruživému puberťákovi uvíznul penis v okapové rouře! Museli ho vyřezat

Každý kluk byl v pubertě hodně náruživý a zajímaly ho holky. A tak se není čemu divit, že se občas stane nějaká nehoda, pokud zrovna nemá při ruce erotickou pomůcku.

Když je na něčem velký nápis „nedotýkejte se toho“, pravděpodobně byste čekali, že všichni budou tyto pokyny následovat a nikdo na tu danou věc nebude sahat. Už třeba proto, že je to nebezpečné. Ovšem po svém přistoupil k možnému dobrodružství tenhle mladý kluk, když dostal vyloženě hloupý nápad. Na toaletě strčil penis do toaletního odtoku. A nebylo to vůbec nic příjemného, jak asi čekal. Penis totiž uvízl v rouře a nemohl ho dostat ven!

Stalo se to v malajském městě Johor. Mladík musel zažívat doslova muka bolesti, když zjistil, že potrubí ze slitiny je příliš těsné. Snažil se zoufale se osvobodit přes hodinu a půl. Nakonec se ale musel obrátit na svého spolubydlícího, aby mu pomohl dostat se ven. Jeho přátelé pak zavolali záchranku, protože kdo by chtěl být zodpovědný za utrhnutí penisu, že? Jedna věc, kterou rozhodně mohli zvážit, je použití sprchového gelu – už dříve se tak jedna žena vysvobodila z šatny.

Hasiči pak museli vzhledem k velikosti trubice, která už se dnes nepoužívá, celou rozřezat, aby dostali jeho přirození. Trubici museli vyříznout ze zdi, penis byl ale pochopitelně uvnitř. To znamenalo, že tým musel odstranit celou trubku. Na videu je vidět, jak jiskry létají, zatímco hasiči pilují trubici… Odstranili mu ji z penisu těsně přes půlnocí a pro jistotu po tomto incidentu utěsnili potrubí. No, pochybujeme, že to teď bude zkoušet znovu…

Sdílejte článek
Štítky Sex Penis vztahy masturbace bizár penis v okapu

Přečtěte si také