Virály

9. února 2023 17:43

redakce Prima Lajk

VIDEO: Naštvaná matka obvinila poslíčka z pedofilie. Snažil se sbalit její nezletilou dceru

Video s naštvanou matkou stěžující si na chování kurýra s jídlem se stalo virálním hitem.

Jako rodič máte vrozenou schopnost bránit své děti i v případě, kdy vlastně žádnou obranu nepotřebují. O to intenzivněji je ale bráníte v momentě, kdy je strach o vaše ratolesti oprávněný. Přesvědčila se o tom teď jistá matka, která se na TikToku podělila o příběh své dcery a kurýra, co jim jednoho dne dovezl jídlo.

Krátce poté, co kurýr odjel, totiž v aplikaci přišla dívce na mobil zpráva, jestli má přítele. Kurýr ještě dodal, že je podle něj moc roztomilá, čímž naznačil, že by se s ní asi chtěl sblížit. Jediný problém? Kurýr byl zjevně dospělý chlap, zatímco dívce bylo nedávno patnáct let. A to ještě podle slov své matky vypadá mladší, než je.

@officiallilwolf

DOORDASH IS NOT TINDER! Our kids aren’t even safe to order food! @doordash needs to do something better to protect their customers. Even if she WASN’T a minor. This is not a dating platform. We just wanna order our food in peace! #lilwolf #foryou #doordash #protectourchildren #nottinder

♬ original sound - Lilwolf

Zděšená žena tak kurýrovi v aplikaci samozřejmě ihned vyčinila a následně se o hororový zážitek podělila se svými sledujícími na TikToku. Tam dodala, že kdyby šlo o nějaké mladého kluka, tak je asi vše v pořádku, jenže tohle prostě byl dospělý muž, který ještě navíc zkoušel nezletilou dívku balit v pracovní době a přes aplikaci na objednávání jídla. Ostatní se pak v komentářích shodli, že kurýrovo chování bylo přes čáru, a doporučili matce, aby jej nahlásila jemu zaměstnavateli.

Sdílejte článek

Přečtěte si také