návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

VIDEO: Naštvaný otec brutálně zaútočil na kluky, kteří šikanovali jeho syna. Jeho čin rozdělil internet

Snad žádnému rodiči by se nelíbilo, kdyby šikanovali jeho dítě. Po svém na to ale zareagovat otec, kterého zachytila kamera.
Vydáno: 06.04.2019
Naštvaný otec
Autor: instagram.com/7NewsSydney Naštvaný otec
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kluci šikanovali jeho syna ve skate parku, a tak se otec rozhodl zasáhnout. Nebyl ale úplně při smyslech, alespoň tak to vypadá podle nahraných záběrů. Dramatické video ukazuje otce, jak se blíží k chlapcům, potom je seřve, chytí jednoho chlapce za krk a dalšího shodí do pískoviště. Když s nimi skončí, odhodí ještě jejich skútry do dáli.

 Tento čin obletěl virtuální svět na sociální sítí Twitter a rozdělil internet na dva tábory. Podle jednoho táboru se otec zachoval správně, že zasáhl a klukům dal co proto. „To je ono! To je přesně to, co si ty drzé děti zaslouží,“ napsal jeden z uživatelů do komentáře. Podle druhého táboru je však jeho reakce příliš agresivní a může zanechat trvalé následky na klucích. „Chtěl bych ho vidět, jak totéž udělá před zraky otců těch dětí,“ píše další uživatel.  

Tak jako tak si naštvaného otce vyhledá policie, aby jim své chování vysvětlil…

 

Článek je zařazen v: šikana , otec , rodina , děti , dítě , útok