Virály

10. března 2023 14:44

redakce Prima Lajk

VIDEO: Nejnenáviděnější tiktokerka vydělává miliony na OnlyFans. Dohání Amouranth?

Nenáviděná influencerka vydělává miliony na OnlyFans.

Tiktokerka Taraswrld se před časem ocitla terčem kritiky za některé nemístné poznámky ohledně žen a konkrétně LGBTQ+ žen. Spíš než vyloženě nenávistná prohlášení volila neuvážená slova, která působila zbytečně provokativně a někdy i dost hloupě. Bohužel si z toho ale nevzala ponaučení a podobně kontroverzní téma vytahovala zas a znova, díky čemuž se z ní podle jejích slov stala „nejnenáviděnější tiktokerka na internetu“.

Teď se každopádně Taraswrld objevila v jednom podcastu, kde stihla promluvit o všem tomhle, a ještě došla řeč i na téma OnlyFans a měsíčních výdělků. Tam si údajně nyní přijde na zhruba 350 tisíc dolarů měsíčně, což v přepočtu okolo 8 milionů korun. Za rok je tedy na nějakých 62 milionech – jenom z OF.

Není to samozřejmě tak vysoká částka, jakou vydělávají znamější celebrity nebo streamerky jako Amouranth, nicméně jako hlavní zdroj příjmu to bohatě vystačí, aby s tím strčila do kapsy většinu normálních povolání. Což je na „nejnenáviděnější tiktokerku na internetu“ docela úspěch.

Sdílejte článek

Přečtěte si také