návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

VIDEO: Nemůžu nosit roušku, jsou v ní pavouci! Komička natočila vtipné video, ve kterém si střílí z hlupáků

Známá komička natočila video, ve kterém si utahuje z odpůrců roušek.
Vydáno: 21.07.2020, rd
Komička vs. odpůrci roušek 1
Autor: Instagram.com Komička vs. odpůrci roušek 1

O tom, jak zvládají (nebo spíš nezvládají) koronavirovou situaci v Americe, snad ani psát nemusíme, situace je ve zkratce špatná – hodně špatná – a důvodem je i fakt, že se ve Státech celá pandemie rychle zpolitizovala. Najednou tak máte dva tábory, jeden, který tvrdí, že je to celé jenom hoax a lidem nic nehrozí, a druhý, který se snaží brát situaci vážně, nosit roušky a zůstávat doma, aby pomohl nákazu zastavit. Jenže jak vidíte, je to málo – k zastavení takové nákazy je třeba společného úsilí všech, i těch, kteří jsou momentálně přesvědčeni, že jim média lžou.

Komičce Kylie Brakeman nicméně došly nervy a natočila vtipné video, ve kterém s ironií poukazuje na směšnost některých argumentů odpůrců roušek a jejich nesmysly shazuje do absurdní roviny. Samozřejmě si za to vykoledovala od části obyvatel drsnou kritiku na Twitteru, většina lidí ji ale pochválila za její odvahu vyhlásit podobné hlupáky a ukázat všem, že se jednoduše pletou.

Článek je zařazen v: komička , roušky , odpůrci , USA , satira , koronavirus

reklama