Virály

21. října 2021 17:33

redakce Prima Lajk

VIDEO: Nenáviděná Greta to pořádně rozjela! Měla by se stát radši zpěvačkou?

Greta Thunberg se na nedávné akce pořádně rozjela.

Žádná jiná mladá aktivistka se v dnešní době netěší takové popularitě (i nenávisti) jako 18letá Švédka Greta Thunberg. Ta se už před pár lety rozhodla, že se bude bít za záchranu planety, a troufáme si tvrdit, že toho v tomhle ohledu učinila několikanásobně víc, než co zvládli všichni její kritici dohromady. Každopádně právě kvůli jejímu aktivismu na sebe Greta strhla taky nechtěnou pozornost všelijakých trollů a hejtrů, kteří si hledají sebemenší záminku, kvůli které na mladou dívku mohou zaútočit. A přesně to jim teď Greta dala.

Zúčastnila se totiž festivalu Fridays For Future, který nečekaně zahájila tím, že se na pódiu připojila k Andreasovi Magnussonovi a zazpívala s ním hit Never Gonna Give You Up od Ricka Astleyho. A překvapivě to nebylo vůbec špatné. Jenže zatímco si mladá dívka jednou užila fakt, že je ve skrytu duše stále ještě dítě, pro ostatní se okamžitě stala terčem posměšků. Holt tenhle boj Greta asi nikdy nevyhraje. V tom důležitějším jí ale rozhodně i nadále fandíme.

Sdílejte článek
Štítky internet zpěv Greta Thunberg aktivistka změny klimatu festival Školní stávky pro klima hejtři Rick Astley Never Gonna Give You Up

Přečtěte si také