VIDEO: Nevěsta rozkrojila svatební dort a zjistila, že je z polystyrenu. Její naštvaná reakce boří internet

Představte si, že si objednáte svatební dort a až při jeho krájení v den D zjistíte, že je poslystrenový...

Pro ženy je jejich svatební den možná nejdůležitějším v životě a tak společně se svými partnery dělají všechno proto, aby vše bylo dokonalé. Například takový dort je často okrasou prostřeného stolu a měl by být očím i chuťovým buňkám lahodící. Nevěstě z videa, které vám nabízíme pod tímto článkem, bohužel tohle přání nevyšlo. Ba co víc, dopadlo to ještě hůř než v jejích nejděsivějších snech. Společně se svým nastávajícím utratili více než 60 000 za jídlo a dekorace pro hosty, a přesto se dočkali zklamání. Jejich dort byl totiž z polystyrénu!

Celý jejich den přitom probíhal naprosto idylicky a vypadalo to, že na něj všichni zúčastnění budou vzpomínat do konce života. Což tedy jistě budou, ale ze zcela jiných důvodů. Když totiž 26letý Shine Tamayo a 40letý Jhon Chen dorazili do hotelu, kde se měla uskutečnit hostina, zjistili, že jim cateringová společnost nedodala žádné jídlo. Snoubenci tak improvizovaně objednali nejrůznější pokrmy v nedaleké restauraci. Hostina byla zdánlivě zachráněna. Všechno probíhalo v pořádku až do osudného krájení dortu.

Jakmile do něj totiž novomanželé zapíchli nůž, ztuhli. V narychlo vybrané restauraci totiž nahradili spodní patro dortu polystyrenem, vše přelili polevou a očividně doufali, že si toho nikdo nevšimne. K tomu však samozřejmě nedošlo, Naštvaná a ponížená nevěsta, pro kterou se její svatba najednou stala nejhorším zážitkem v životě, ihned zavolala policii. Ta zatkla kuchaře ze zmíněné restaurace a obvinila jej z podvodu. Jak na celou událost frustrovaná nevěsta reagovala, se můžete podívat v následujícím videu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také