Virály

12. května 2022 10:07

redakce Prima Lajk

VIDEO: Nevěsta se ženichem po obřadu zděsili svatebčany. Vážně se naschvál zapálili?

Novomanželský pár předvedl na své svatbě kaskadérský kousek.

Pohoda, dobrá nálada, skvělé jídlo a pití, všudypřítomná láska a obdivování nevěsty – v tom jsou si všechny svatby vesměs podobné. Téměř každý novomanželský pár si však chce pro svatebčany připravit i nějaký wow efekt, kterým všechny pozvané ohromí a dostane je do kolen. Ať už je to originální první tanec, ohňostroj nebo třeba vtipný moderátor či DJ.

To stejné, i když trochu na jiné úrovni, chtěla udělat i zamilovaná dvojice Gabe Jessop a Ambyr Bambyr, která si pro své hosty po skončení obřadu připravila dost originální odchod. Jako profesionální kaskadéři v akčních filmech se totiž rozhodli spojit práci s potěšením a završili celou svatbu pořádným kaskadérským kousek.

@djrusspowell

Ambyr & Gabe met on set. Their wedding exit makes sparklers look boring 🔥

♬ He's a Pirate & Jack Sparrow (From "Pirates of the Caribbean") - David Solís

Po skončení obřadu se nechali zapálit a společně, hořící bok po boku, spolu kráčeli svatební uličkou za přítomnosti nadšených výkřiků a jásotu od svatebčanů. Celou akci natočil svatební DJ a fotograf v jedné osobě, které výsledné video nahrál na TikTok s popiskem „Když se berou kaskadéři“. Musíme upozornit, že kaskadérský kousek byl pod dohledem profesionálů a po celou dobu dvojice věděla, co má dělat. Vy to tedy na své vlastní svatbě ani kdekoli jinde raději nezkoušejte.


Přečtěte si také