Virály

17. října 2022 19:11

redakce Prima Lajk

VIDEO: Nová éra odvážných politiků je tady. Kandidát před volbami zveřejnil svoji sexuální nahrávku

Amerika dosáhla nové úrovně šílenosti.

Domácí, ale i ta mezinárodní politika se pomalu dostává na novou úroveň. Nejenže už dlouhodobě politici ignorují fakta a často i realitu, viz Donald Trump a jeho popírání výsledku voleb, nyní se dokonce začíná ignorovat i slušné chování a jakási morální úroveň, pomocí níž by politici měli jít příkladem.

Příkladem budiž americký kandidát do Kongresu z New Yorku Mike Itkis za tzv. „třetí stranu“ (ani demokrat, ani republikán), jenž svoji kampaň postavil zejména na sexuální svobodě a například legalizaci sexuálních prací. Což… dobře… dejme tomu, platforma jako platforma, a určitě lze dělat něco, co lidem z této branže usnadní život. Nicméně všechno má nějaké meze a ty se Itkis nedávno celkem nestydatě rozhodl překročit.

Sdílel totiž na internet svoji vlastní sexuální nahrávku, na které má styk s mladší ženou. Nahrávku zveřejnil na serveru Pornhub a tohle k tomu řekl: „Pokud bych o tom jen mluvil, neprokázalo by to moji angažovanost v této problematice. A to, že jsem to skutečně udělal, byla obrovská zkušenost,“ řekl Itkis. Na své webové stránce popisuje sám sebe jako liberálního nezávislého kandidáta, který není ženatý, nemá děti, není v celibátu a je ateista. No, nezbývá než čekat, co na to voliči…

Sdílejte článek
Štítky Amerika New York politik kampaň volby Donald Trump sexuální nahrávka Kongres Spojených států amerických Pornhub

Přečtěte si také