Virály

25. října 2022 11:29

redakce Prima Lajk

VIDEO: Odvážný pracovník pomohl psovi, který uvízl na kolejích. Jeho pohotová reakce mu zachránila život

Dobří lidé ještě nevymřeli a tenhle chlapík je toho důkazem.

Pracovník na vlakovém nádraží se zachoval jako hrdina a díky jeho pohotové reakci se podařilo zachránit život ztraceného štěněte. Šestapadesátiletý Paul Hawthorn přišel v pondělí 17. října do práce na svou běžnou směnu, když si všiml, že se po kolejích pohybuje zvíře.

Zmatené štěně pobíhalo po kolejích sem a tam a nevědělo, jak se dostat zpátky nahoru. Bylo 7 hodin ráno a každou chvíli měl přijíždět vlak. Paul naštěstí na nic nečekal a díky jeho pohotové reakci se podařilo pejska zachránit. „Přemýšlel jsem, co bych měl udělat. Zazvonil jsem na signalistu, aby varoval vlaky a přiměl je zpomalit. Není dovoleno vstupovat na koleje, ale muž z kiosku měl croissant, na který jsme toho psa nalákali k okraji nástupiště. Když se pro něj natahoval, chytil jsem ho za nohy a vytáhl nahoru,“ vyprávěl Paul.

Aby zvýšil šance na nalezení jeho páníčků, zveřejnil nahrávku na sociálních sítích. O dvě hodiny později dorazili majitelé na vlakové nádraží, aby si svého mazlíčka vyzvedli. „Ta paní plakala a byla strašně vděčná. Prý jim utekl, když zapomněli zavřít garážová vrata,“ pokračoval Paul. Video už na TikToku nasbíralo přes 6 milionů zhlédnutí.

@getinthebarth

People dump dogs at stations like this all the time 💔 for every evil person there is a kind hearted one #hero #doglove #rescue

♬ Arcade - Duncan Laurence

Sdílejte článek

Přečtěte si také