Virály

9. září 2018 14:16

redakce Prima Lajk

VIDEO: Opuštěný pes byl naprosto zdrcený poté, co jej majitelé nechali v útulku. Tyhle záběry vám roztrhnou srdce

Někteří lidé dokážou být neuvěřitelně krutí a nedochází jim, jak moc svou lehkovážností můžou ublížit nevinným stvořením.

Na světě bohužel stále existují lidé, kteří si z nerozvážnosti koupí psa a po nějaké době zjistí, že se o něj nedokážou nebo nechtějí starat a zbaví se jej. Neuvědomují si však, že psi jsou velice citlivá stvoření a takové opuštění dokážou vnímat podobně jako lidé. To dokazuje i video zveřejněné na internetu zachycující psa, kterého jeho majitelé odvedli do útulku a nechali ho tam. Kříženec pitbula a labradora jménem AJ v něm naprosto rozrušený leží na posteli, třese se a pláče.

Podle pracovníka ho majitelé přivedli do útulku i s jeho bratrem Tobym, se kterým byl zvyklý trávit většinu času. Příběh chudáka AJ má naštěstí dobrý konec. Video se záhy stalo virálním, viděly jej miliony uživatelů a objevily se pod ním stovky komentářů od milovníků zvířat, kteří mu chtěli pomoct. Po několika dnech se tak AJ dočkal nového domova a pracovníci útulku – stejně jako my – doufají, že stejný osud potká i jeho bratra Tobyho. Na to, jak zdrcený AJ po příchodu do útulku byl, se můžete podívat v následujícím videu.

Sdílejte článek
Štítky pes smutek útulek odpuštění labradorský retrívr

Přečtěte si také