Virály

27. července 2020 15:08

redakce Prima Lajk

VIDEO: Pár vyrazili z obchodu, protože se tam objevili v rouškách se svastikou

Pár si vyrazil na nákup v roušce se svastikou. Z obchodu byla dvojice okamžitě vyhozena.

Píše se rok 2020, je to už pár desítek let, co byl Hitler poražen, nacisté prohráli a Evropa byla osvobozena. Bohužel některé z pozůstatků nacistického Německa tu ale s námi přežívají dodnes – a svastika coby symbol nenávisti je jedním z nich. Když tak před pár dny jeden chlápek narazil v obchodě ve státě Minnesota na dvojici, která zde právě nakupovala potraviny a při tom na sobě měla roušku se svastikou, přirozeně z toho byl celkem v šoku.

Muž i žena se zjevně vůbec nestyděli za to, co mají na sobě a jakou zprávu tím vysílají ostatním – a to ani poté, co jim ostatní vysvětlili, že na tohle téma Spojené státy doslova (!) vedly válku. Ne, historie je pro některé lidi buď příliš složitá, anebo – v horším případě – jsou zkrátka natolik hloupí a omezení, že nedokážou rozlišit mezi dobrem a zlem. Z obchodu byl tak pár okamžitě vykázán a případ byl předán policii, která nejspíš oba obviní.

Sdílejte článek
Štítky Adolf Hitler Hitler Německo policie Evropa nacista obchod nenávist rouška Minnesota USA svastika chirurgická maska Nacistické Německo

Přečtěte si také