návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

VIDEO: Pejsek se naučil reagovat na kouzla z Harryho Pottera. Lepšího studenta v Bradavicích nenajdete!

O tom, že je pes nejlepší přítel člověka, není pochyb. Ale slyšeli jste už o tom, že váš čtyřnohý miláček může být i kouzelník? Že ne? Tak se podívejte na následující video.
Vydáno: 11.01.2019
Harry Potter pejsek
Harry Potter pejsek Autor: Youtube
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vycvičit psa není úplně snadný úkol. Čas, který svému psovi věnujete je však velmi důležitý. Potřebuje se naučit socializaci a také poslušnosti. A nejlepší způsob, jak toho docílit, je odměnit ho nějakým pamlskem, zatímco sebe obrníte trpělivostí.

Youtuberka Anna Brisbin jz Los Angeles je hrdou majitelkou tohoto kouzelnického pejska. „Harry Potter je moje všechno. Inspiroval mě k tomu, abych začala hrát, udělal ze mě šprta, naučil mě kreativitě a laskavosti a dal mi také spoustu nových přátel. Na paži mám vytetováno Lumus rukopisem J.K. Rowlingové, která se mi podepsala, když jsme se setkaly. Takže je samozřejmé, že můj pejsek se jmenuje Remus,“ směje se a vysvětluje Anna. No, myslíme, že má Harry porádnou konkurenci.

Článek je zařazen v: pes , Harry Potter , video , zábava , YouTube