Virály

15. února 2019 18:14

redakce Prima Lajk

VIDEO: Pes se narodil s nechutnou deformací. Místo ucha má slintající tlamu se zuby! Chtěli byste ho domů?

Ne každý pes má to štěstí být zdravý a hravý. Tento se bohužel narodil s naprostou anomálií a díky tomu už si asi hodně vytrpěl.

Na tom, že psi jsou ve většině případů opravdu roztomilá stvoření, se shodne asi většina z vás. Jak už to tak na světě ale chodí, ne všem příroda nadělila stejně, a tak se najdou i mazlíčci s opravdu podivnou vadou, kteří bohužel spoustu lidi spíše děsí. Mezi ně patří i fenka Toad, kterou její nová majitelka Heather Hernandez našla v útulku pro psy s postiženími a deformacemi v Oklahomě. Ukázalo se totiž, že má v uchu další tlamu se rty i zuby. Heather podle svých slov hned na začátku poznala, že je Toad jiná než ostatní psi. Byla hodně agresivní, ve společnosti Heather se však uklidnila.

Veterináři si nejprve mysleli, že má ucho navíc. Když ji však uspali kvůli operaci, zjistili, že uši má jen dvě, v jednom z nich se jí ale vyvinula druhá ústa. Po odkrytí vnitřku ucha byly viditelné dva zuby, které jsou zřejmě přirostlé k lebce. Po několika týdnech ale během dentální hygieny v této oblasti lékaři zjistili, že má hlouběji i další zuby, které jí způsobovaly problémy a musely být odstraněny. Zdá se, že tato druhá ústa mají slinné žlázy, Toad je však nemůže otevírat a zavírat, protože jim chybí čelisti. Kvůli této deformaci hlavy Fenka navíc moc dobře nevidí, neslyší ani necítí pachy. Přesto je teď se svou novou majitelkou evidentně velice šťastná a užívá si život, jak může. Na video, které odhaluje její druhou tlamu v uchu, se můžete podívat níže.

Sdílejte článek

Přečtěte si také