návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

VIDEO: Pixar sdílel dojemné video, ve kterém upozorňuje na nerovnoprávnost žen. Mají to mezi samými muži těžké?

Společnost Pixar, která se zaměřuje především na animované filmy pro děti, teď přišla s novinkou. Bude postupně sdílel krátká naučná videa, ve kterých se vždy dotkne nějakého zajímavého tématu. Tohle video je zatím úplně první a má ho na svědomí SparkShorts.
Vydáno: 02.03.2019
Pixar a genderová problematika
Autor: Pixar Pixar a genderová problematika
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Celý příběh je postavený na tom, že do obrovské společnosti jménem B.R.O. Capital přijde nová zaměstnankyně. Růžové klubíčko z vlny jménem Purl. Do firmy přichází s nadšením a správným elánem. Jenomže jak postupně zjišťuje, ve firmě jsou samí muži.

Ať se Purl snaží sebevíc, ostatní kolegové ji neberou a neuznávají. Ve snaze zalíbit se jim, se Purl stane mužem a pak se začnou dít věci. Pusťte si následující video a snažte se na celý příběh podívat vlastníma očima. Měli jste někdy podobný problém, byť třeba obráceně? Podělte se s námi o názor v komentářích.  

 

Článek je zařazen v: Pixar , video práce , video , práce , rozdíly , zaměstnání , muži , Ženy , gender