Virály

11. října 2021 10:02

redakce Prima Lajk

VIDEO: Plešatý týpek prošel úžasnou proměnou. Vypadá o deset let mladší!

Ne nadarmo se říká, že vlasy jsou korunou krásy. Co když ale ta koruna není podle představ?

Nejeden muž řeší s přibývajícím věkem i ztrátu vlasů. Ačkoli se říká, že jsou plešatí muži sexy, vypadávání vlasů může zasáhnout chlapovo sebevědomí tvrdě a bez výjimky. Naštěstí v dnešní době existují mnohé metody, které mohou dodat mužům nejen bujnou kštici, ale i ztracenou sebedůvěru. To je i případ devětatřicetiletého Grahama, jehož nová image se stala na TikToku virální.

Muž přišel do kadeřnického salonu s prošedivělými a ustupujícími vlasy, ale odcházel z něj jako chlápek s hustými vlasy a minimálně deset let mladší. Nechal si totiž udělat nechirurgickou transplantaci vlasů, což je laicky řečeno kvalitní příčesek, který je na zakázku vyroben z lidských vlasů a plně přizpůsoben specifikám zákazníka. Video vidělo na sociální síti více než 887 tisíc lidí a získalo neuvěřitelných 40 tisíc lajků a mnoho komentářů.

@novocabelohair

LOOK YOUNGER? RUMA HAIR SOUTHPORT #hairreplacement #hairreplacementsystem #hairsystemformen #hairsystem #viral #trending

♬ The Business - Tiësto

„Předtím vypadal mnohem starší, je až k neuvěření, co všechno vlasy dokážou. Šílená proměna!“ reagoval jeden uživatel v komentářích. „Tak tohle je bomba! Vypadá daleko šťastnější a sebevědomější,“ napsal k videu druhý. Jiní však k nové vlasové metodě přistupují skeptičtěji. „Vždyť je to obyčejná paruka. Nechápu, proč se stydí za to být plešatým,“ vyjádřil se dost pochybovačně další uživatel. Ať už na to mají lidé ale různé názory, důležité je, aby byl každý člověk sám se sebou spokojený. I za cenu toho, že si k tomu dopomůže.


Přečtěte si také