Virály

17. května 2022 16:14

redakce Prima Lajk

VIDEO: Pohřeb této ženy se proměnil v nezapomenutelnou party. Proč se s ní lidé takto rozloučili?

Smutná událost se během chvíle proměnila v nezapomenutelné rozloučení, při kterém měli všichni zúčastnění úsměv na tváři.

Existuje spousty lidí, kteří nechtějí, aby na jejich pohřbu někdo truchlil. Místo depresivní záležitosti si naopak přejí radostnou oslavu života. Pohřeb jedné ženy na hřbitově Witton v Birminghamu přesně takový byl.

Rodina a nejbližší se tam shromáždili, aby se rozloučili s ženou jménem Katty. DJ doprostřed hřbitova postavil svůj mixážní pult spolu s repráky, ze kterých se začala ozývat hudba. Na následujícím videu můžete vidět, jak se všichni hosté usmívají a tančí. Nahrávka byla sdílená na sociálních sítích a někteří lidé okamžitě chválil organizátory za netradiční a hezké rozloučení. „Je to krásná pocta, jsem si jistá, že by se Katty usmívala. Ráda vidím hezkou oslavu jako poctu něčího života,“ napsala například jedna žena.

Ne všichni ale s takovým rozloučením souhlasili. „Každý si zaslouží krásné rozloučení, ale taková neúcta k ostatním, kteří odpočívají v pokoji je opravdu nevhodná,“ napsal další. Co si o takovém rozloučení myslíte vy?

Sdílejte článek
Štítky DJ party pohřeb rozloučení

Přečtěte si také